מונית 8 מקומות

מונית גדולה 8 מקומות היא פתרון נהדר עבור פעילויות מסוגים שונים. תוכלו לשכור מונית גדולה כדי להגיע ביחד עם חברים לאירוע. או אולי לנסוע לחופשה משפחתית בצפון, לקחת מספר עובדים באופן קבוע לאן שתבחרו ועוד.

מונית גדולה 8 מקומות היא הגודל המושלם גם עבור קבוצות קטנות. קבוצה של שמונה אנשים שפשוט רוצה שיהיה לן מספיק מקום כדי להתרווח בהסעה בנוחות. זו יכולה להיות נסיעה שחברי הקבוצה הביאו ציוד רב. מצב כזה יגרום שבהחלט לתפיסת מקום מיותר בהסעה.

איך בוחרים מונית גדולה ? למה יש לשים לב? על הכל נענה במרוכז ממש כאן בהמשך המאמר.

מה צריך לדעת לפני שמבצעים הזמנת מונית גדולה 8 מקומות

1. שחברת המוניות יודעת מאיפה לקחת אתכם באופן כללי, אבל לא ממש בדיוק:  זה אולי נשמע טריוויאלי אבל האמינו לנו, שנים רבות במקצוע לימדו אותנו דבר או שניים על הטבע האנושי. לא פעם אנחנו פוגשים נוסעים שנתנו לנו את הכתובת שלהם אבל לא את הכתובת המדויקת. כלומר את המקום ממנו הכי נוח להם לצאת לנסיעה. כלומר, אם יש חניה מיוחדת קרובה לבית שלכם שאולי נמצאת בכתובת אחרת. ולא הבינו שזו הנקודה המתאימה לכם לעלות על ההסעה. דברים כאלה עדיף מראש לעדכן את חברת המוניות . האמינו לנו, אם אתם יוצאים עם כמות נכבדת של מזוודות באמצע הלילה גם אתם תשמחו לשמוע כי חברת המוניות הגדולות בה בחרתם הגיעה בדיוק לאן שרציתם שזו תגיע.

2. שאתם זכאים לבדוק האם החברה עומדת בכל התקנות הנדרשות: אתם לא צריכים להיות עלטה ולא להיות בטוחים כי אתם מוגנים לאורך כל הדרך. אל תהססו לדרוש את כל המידע מחברת ההסעות. האמינו לנו, אנשי מקצוע טובים דיים כבר יתנו לכם את כל האינפורמציה שאתם צריכים.

3. שאתם צריכים להגיד בדיוק מה אתם צריכים ולאן אתם עתידים להגיע:  מונית גדולה 8 מקומות הנוסעת לטיול בשטח לא תתאים בהכרח לנסיעה ארוכה לחתונה בצפון וכן הלאה. אל תהססו לתת את כל הפרטים כדי שנציגי השירות יתנו לכם בסופו של דבר את השירות לו אתם זכאים.

מיניבוס 8 מקומות
מיניבוס 8 מקומות

מיניבוס 8 מקומות – איך אזמין נכון

לפני הזמנת מיניבוס 8 מקומות, הדבר הראשון שאתה צריך לוודא הוא שאתה יודע את כל פרטי ההזמנה. אתם צריכים לדעת בדיוק את התאריך והשעה שאתם רוצים לצאת, וכמובן לוודא שאין לכם דרישות מיוחדות. יש למסור את כל המידע החשוב לחברת ההסעות מראש, גם אם מדובר בהזמנה ארוכה. לאחר תיאום הציפיות מראש, לא אמורה להיות אי נוחות לאחר מכן.

לפני שאתם מזמינים מיניבוס ל-8 אנשים, הדבר השני שאתם צריכים לקבוע הוא מספר האנשים שצריך לנסוע. כך תוכלו להתאים בין מיניבוסים שונים ולהבטיח שאתם מזמינים את המיניבוס הנכון. אם אינכם יודעים בדיוק כמה אנשים הולכים לנסוע, יהיה לכם קשה להזמין הסעות מתאימה מראש. שימו לב שיש הבדלים בין מיניבוסים שונים, אם לא יבוצעו התאמות, כל הנסיעה עלולה להיות לא נוחה.

הסעה ל8 אנשים מה עדיף?

מעולה שקבוצה שצריכה להגיע לנקודה מסוימת מתאגדת ביחד ולוקחת הסעה מסודרת במשותף. מצב זה עדיף מאשר שכל אחד יוציא את הרכב הפרטי שלו.

הסעה ל 8 איש
הסעה ל 8 איש

מונית ל 8 אנשים

כשהנסיעה הממוצעת עולה בסביבות150 ₪, לא הגיוני לקחת מונית לבד. עד עכשיו! אנחנו צוות של 8 אנשים שהם חברים כבר למעלה מ-10 שנים. אנחנו רוצים לחלוק נסיעות במחירים סבירים איתך ועם אחרים בעיר שלך.

שירות המוניות שלנו יכול לאסוף משפחה בת ארבע נפשות או קבוצה של 8 אנשים. המחיר זהה, אבל הוא הרבה יותר זול ונוח מאוטובו

אם אתה בעיר גדולה וצריך להביא 8 אנשים למקום כלשהו, אין לך מזל. אין מוניות שיתאימו לכולן. אבל מה אם היה? מה אם אתה יכול פשוט להמליץ על נסיעה עם 8 מושבים? עם השירות שלנו, עכשיו אתה יכול! המוניות שלנו הן פתרון התחבורה המושלם עבור ערים גדולות שבהן המרחב הוא מועט. בין אם מדובר בנסיעה לעבודה, לבית הספר או לפנאי, המכוניות 8 המושבים שלנו הן הדרך האולטימטיבית

מיניבוס ל 8 אנשים

הסעה עם 8 אנשים אפשרית ואנחנו כאן כדי שזה יקרה! אנחנו צוות של 20 ואנחנו עובדים ביחד כבר יותר משנה. האפליקציה שלנו תחבר אותך לנסיעות אמינות ונוחות בלחיצה אחת בלבד. אתה יכול גם לעקוב אחר הנהג שלך בזמן אמת, לשתף את זמן ההגעה שלך ולשוחח בצ'אט עם הנהג. עם האפליקציה שלנו, לעולם לא תצטרך לקחת 2 מוניות שוב.

אוספים אותך בשדה התעופה וצריך להגיע ליעד הסופי שלך. אבל שכחת להזמין מקום. או שאתה ממהר, אבל לא מוצא Uber זמין. מה אתה עושה? אתה מתקשר למונית של שדה התעופה לשירות 8 אנשים! אנו מציעים שירות איסוף משדה התעופה עם צי רכבי השטח היוקרתיים שלנו שמכיל עד 8 אנשים בנוחות. אחד מהנהגים שלנו יאסוף אותך בשוליים שייקח אותך לאן שאתה צריך ללכת.

האם הסעה עם מונית 8 מקומות הינה נוחה?

אנחנו עושים את כל המאמץ לוודא כי אנחנו שומרים על מוצר איכותי עבור הלקוחות שלנו כל הזמן. אנחנו מקפידים על בחירה של מושבים נוחים, וילונות נעימים. דואגים לכך שהמזגן יעבוד ושהנהגים יעשו את עבודתם על הצד הטוב ביותר.

מונית גדולה 8 מקומות מחיר

המחיר משתנה, מתחיל מ150 ש:ח עבןא הקפצה קצרה בעיר. יכול להגיע ל1800 ש״ח ליום שלם. והקפצה ממרכז הארץ עם מונית גדולה לנתבג תעלה באיזור 200 ש״ח. השאלה היא לכמה ימים אתם לוקחים את השירות ולאן אתם מתכוונים להגיע. אבל ביחד אנחנו בטוחים כי נצליח למצוא את הפתרון הטוב והמשתלם עבורכם. 

אולי תעניין אותך מונית גדולה 25 מקומות ?

מחירון הסעות מיניבוס 8 מקומות

סוג הסעה

מחיר

מידע נוסף

מיניבוס 8 מקומות לחתונה

800 – 1800 ₪

תלוי בתקופה ומועד

הסעה ל 8 נוסעים לשדה תעופה

החל מ 200 ₪

מונית גדולה8 מקומות – 5 ללא ציוד

מונית ל 8 נוסעים

החל מ 300 ₪

הסעה לאירוע עד 20 קילומטר – המחיר לכיוון 1

יום טיול עם מיניבוס 8 מושבים

1200-2400 ₪

הצמדה עד 10 שעות

מונית 8 מקומות
מונית 8 מקומות